Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Gmina Niemcza pozyskuje kolejne fundusze zewnętrzne. Tym razem trzy i pół miliona złotych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Miło nam poinformować, że dzięki staraniom Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego nasza Gmina pozyskała kolejne fundusze zewnętrzne, tym razem z programu POLSKI ŁAD.

Fundusze w kwotach 1mlilon 100 tysięcy zł. to kwota na II etap budowy Przedszkola w Niemczy i kwota 2 miliony 300 tysięcy na budowę świetlicy wiejskiej w Kietlinie. Ogółem więc za niespełna trzy i pół miliona złotych powstaną kolejne inwestycje w Gminie Niemcza.

Poniżej szczegółowa informacja o funduszach a w planie na najbliższe dni podpisanie umowy z wykonawcą na budowę nowego obiektu Przedszkola.

Zadania na które Gmina otrzymała dofinansowanie:

1. BudowaPrzedszkolaPublicznegowNiemczy–EtapIIZAGOSPODAROWANIE TERENU

Przewidywana wartość inwestycji: 1.122.450,00