Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Informujemy o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego  planu zagospodarowania przestrzennego dla Przerzeczyna - Zdroju w granicach działki nr 26. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informujemy o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego  planu zagospodarowania przestrzennego dla Przerzeczyna – Zdroju w granicach działki nr 26.

Informujemy o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w granicach działki ewidencyjnej nr 26 w obrębie Przerzeczyn – Zdrój.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza z dnia 27.10.2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu w granicach działki ewidencyjnej nr 26 w obrębie Przerzeczyn – Zdrój jest dostępne na stronie BIP Urzędu Miasta i Gminny Niemcza.

Poniżej link do ogłoszenia:

ttps://bip.um.niemcza.pl/bipkod/006/032