Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Kolejny sportowo – zabawowy czwartek w ramach wakacji z Niemczańskim Ośrodkiem Kultury - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już za nami kolejny wakacyjny czwartek. Tym razem pracownicy NOK na czele z dyrektorem przygotowali kolejne nowe konkurencje i atrakcje. Był to m.in. tenis, gra w kręgle, rzuty do celu, hula – hop, dla maluchów bańki mydlane, łowienie rybek w basenie i jak zawsze dmuchańce dla wszystkich. Pomimo upału nie brakowało chętnych. Na wszystkich uczestników czekała woda mineralna.

Dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc w przeprowadzeniu konkursów i zabaw.

Punktacja została podliczona. Następne punkty w wakacyjnych zawodach Grand Prix będzie można zdobywać w podczas kolejnego spotkania, oczywiście w czwartek ale tym razem terenie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Niemczy w dniu 11.08.2022r..

Zapraszamy!!!

Poniżej zdjęcia z 4 sierpnia 2022 r.: