Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Partnerskie podziękowania Letohradu dla Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Partnerskie podziękowania Letohradu dla Niemczy.

 

W dniach 2 i 3 października gościliśmy w Niemczy delegację Letohradu miasta partnerskiego Niemczy w Czechach. Oprócz wielu wspólnych działań podjętych w ramach projektu  „Dni Miast Partnerskich”,  nasi goście uczestniczyli także w wydarzeniach związanych z uroczystościami upamiętniającymi Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza.

Poniżej publikujemy nadesłane przez starostę Letohradu Petra Fialę oraz radną Hannę Kotlarową podziękowania za organizację wydarzeń partnerskich w Niemczy.

Jednocześnie w piśmie Starosta zapowiada kolejne działania partnerskie tym razem w Letohradzie 23 kwietnia 2022 roku.

 

 

Poniżej tłumaczenie nadesłanego podziękowania:

Drodzy Przyjaciele, 

serdecznie dziękujemy za zaproszenie na imprezę „Dni Miast Partnerskich”, która odbyła się w sobotę 2.10.2021. Z przyjemnością uczestniczyliśmy w Państwa uroczystości, która odbyła się w bardzo serdecznej atmosferze. Wierzymy, że to wydarzenie przyczyniło się do dalszego rozwoju naszych wzajemnych dobrych relacji. 

Wszyscy uczestnicy byli pod wrażeniem opieki, którą od Was otrzymaliśmy. 

Mamy nadzieję, że będziemy mogli odwdzięczyć się za Państwa gościnność 23 kwietnia 2022 roku podczas „Dnia Miast Partnerskich” w Letohradzie. 

Z przyjaznym pozdrowieniem

Starosta Petr Fiala  

Radna Hanna Kotlarowa