Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Stary rok w Niemczy zakończony potrzebnym wszystkim mieszkańcom remontem. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Stary rok w Niemczy zakończony potrzebnym wszystkim mieszkańcom remontem.

Z końcem roku 2022 udało się w naszym mieście wykonać remont chodnika na cmentarzu w Niemczy. W miejscu starego i już zdegradowanego chodnika z asfaltu, położony został nowy chodnik z kostki betonowej z obrzeżami z kostki granitowej na nowej podbudowie.

O remoncie chodnika w pobliżu kaplicy cmentarnej zdecydował Burmistrz, w związku z odbywającymi się nabożeństwami pogrzebowymi.

Chodnik o długości 32 m i szerokości 2 m, wykonany został w ciągu miesiąca od 14 listopada do 15 grudnia. Ten remont z pewnością  przyczyni się do poprawy estetyki i bezpieczeństwa na niemczańskim cmentarzu komunalnym.