Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wakacje z Niemczą - kolejne zdjęcia w konkursie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wakacje z Niemczą – kolejne zdjęcia w konkursie

 

Pozdrowienia z wakacji oraz zdjęcia do udziału w konkursie fotograficznym: Wakacje z Niemczą nadesłał Wiktor Łukianowski.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia:

 

 

 

Konkurs trwa do 31 sierpnia. Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury. Obie te instytucje zadbają o powołanie komisji oceniającej oraz zdecydują o przyznaniu nagród.

Celem konkursu jest promocja Gminy Niemcza oraz jej zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem widniejącej na koszulce Baszty Miejskiej.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie zdjęć z wakacji, na którym będzie można zobaczyć uczestnika konkursu, w koszulce z Basztą, w ciekawym miejscu w Polce bądź poza jej granicami.

Informujemy, że zdjęcia (w dowolnej ilości)  należy przesyłać na adres:

nok@nok.niemcza.pl lub rkukula@um.niemcza.pl

Bardzo prosimy by w emailu podać imię i nazwisko uczestnika, dołączyć  zgodę na publikację zdjęcia ( w przypadku dzieci – zgodę na publikację zdjęcia podpisują rodzice) oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy.

Zdjęcia będziemy publikować na stronie Niemczy: (www.um.niemcza.pl). a po zakończeniu konkursu podczas Dni Niemczy zaplanowanych na 24 września, odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.