Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Anna Korman

Zawieszenie zajęć w Szkole Podstawowej im Bolesława Chrobrego w Niemczy oraz w Przedszkolu Publicznym”Zaczarowany Gród” w Niemczy

Od 12 marca do 25 marca 2020 r.,ze względu na profilaktykę koronawirusa, zajęcia w szkołach, przedszkolach oraz placówkach oświatowych zostają zawieszone. Pierwsze dwa dni (czwartek i piątek, 12-13 marca) to okres przejściowy. W okresie przejściowym w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze.  Od poniedziałku, 16 marca br. zajęcia zostają zawieszone całkowicie. Uczniowie nie przychodzą do przedszkola, szkoły, placówki oświatowej.

Więcej informacji na ten temat na stronie, do której link zamieszczony jest poniżej:

Szczegółowych informacji udzielają również dyrektorzy placówek oświatowych.

Szkoła Podstawowa im Bolesława Chrobrego w Niemczy nr. tel.: 74 8376 179

Przedszkole Publiczne „Zaczarowany Gród” w Niemczy nr. tel. 74 837 62 67