Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Absolwenci Zaczarowanego Grodu  pożegnali swoje przedszkole zaczynając wakacje - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Absolwenci Zaczarowanego Grodu  pożegnali swoje przedszkole zaczynając wakacje

Perfekcyjne wykonany Polonez, idealne tańce, śpiewy i łzy wzruszenia rodziców, towarzyszyły uroczystości zakończenia edukacji przez najstarsze roczniki  Przedszkola Publicznego w Niemczy. Około trzydziestu absolwentów wystąpiło podczas niezwykłej ceremonii, która odbyła się 22 czerwca w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Uroczystość otworzyła Dyrektor Przedszkola Anna Fuszara wraz z Burmistrzem Niemczy Jarosławem Węgłowskim. Dzieciaki usłyszały moc ciepłych słów oraz otrzymały piękne nagrody.

Słowa podziękowań skierowali rodzice wraz z dziećmi dla dyrekcji Przedszkola oraz dbających o bardzo wysoki poziom wychowania i kształcenia nauczycieli Przedszkola Haliny Hohol, Beaty Machowskiej i Katarzyny Obajtek.

Staraniem rodziców na dzieci czekał tort i słodki poczęstunek. O atmosferze uroczystości zakończenia świadczą tańce i wspólne zabawy po oficjalnej ceremonii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: