Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski odebrał kluczyki do nowiutkiego autokaru Gminnego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Telewizory, ładowarki USB, klima i wiele więcej. Dziś Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski odebrał kluczyki do nowiutkiego autokaru Gminnego. Pojazd jest marki Ottocar Ulyso T1 a nasz egzemplarz to wersja bardzo dobrze wyposażona. Każdy pasażer ma do dyspozycji dwa złącza do ładownia telefonów i innych urządzeń, rozkładany stolik a podróż umilą podróżnym telewizory. Nie bez znaczenia jest wydajna klimatyzacja, która pozwoli na komfortową podróż nawet podczas upalnych dni. Autokar jest przystosowany do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Został przyozdobiony w logo i herb Niemczy. Zakup autokaru otwiera szeroki wachlarz możliwości. Inwestycja współfinansowana w dużej mierze ze zdobytych przez Urząd Miasta i Gminy Niemcza środków zewnętrznych.