Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Niemczy nie zwalnia tempa w realizacji inwestycji. Dzisiaj rozpoczęto ostatni etap prac na ulicy Wrocławskiej. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzisiaj tj. 16 kwietnia rozpoczęło się nakładanie warstwy finalnej na całej długości ulicy Wrocławskiej czyli na odcinku 1 024 m (od torów kolejowych do skrzyżowania z DK8). Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wartość robót budowlanych wynosi 1 193 515,43 zł, z czego pozyskane przez Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego dofinansowanie wynosi 835 460,80 zł (70%).

Wykonawcą robót jest firma COLAS POLSKA SP. Z O.O.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: