Burmistrz Niemczy oraz dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury na uroczystości otwarcia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łagiewnikach

W miniony piątek 22 marca Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski oraz p.o. Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Renata Kukuła uczestniczyli w uroczystości otwarcia nowego obiektu Gminnego Ośrodka Kultury, Biblioteki i Sportu GOKBIS w Łagiewnikach.

Dzięki dobrej współpracy Burmistrza Jarosława Węgłowskiego z sąsiednimi gminami szczególnie z zaprzyjaźnionym Wójtem Gminy Łagiewniki Jarosławem Tyńcem wszystkie wydarzenia lokalne w obu gminach są związane z wzajemnymi wizytami.

Bardzo dobrze układa się także współpraca ośrodków kultury Niemczy i Łagiewnik, polegająca m.in. na wymianie  zespołów na potrzeby  uroczystości lokalnych.

Mamy nadzieję, że współpraca zarówno na poziomie władz samorządowych jak i instytucji kultury będzie nadal owocnie kontynuowana.

Jednocześnie gratulujemy Łagiewnikom wspaniałej inwestycji i stworzenia rewelacyjnego obiektu do codziennej pracy, działalności kulturotwórczej  oraz możliwości koncertowych nowoczesnej sceny i sali widowiskowej.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wydarzenia,

linki do zdjęć z otwarcia

oraz możliwości obejrzenia nowego obiektu GOKBIS w Łagiewnikach.