Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Do dnia 31 marca 2024 r. będą honorowane bilety nabyte przed dniem 31 grudnia 2023 r. z nadrukiem ZKM w lokalnym publicznym transporcie zbiorowym, organizowanym przez Związek Powiatowo-Gminny „SOWIOGÓRSKIE AUTOBUSY” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zmiany w ulgach i taryfie komunikacyjnej „Sowiogórskich autobusów”
Przypominamy, że z dniem 1 stycznia 2024 r. Związek Powiatowo-Gminny „SOWIOGÓRSKIE AUTOBUSY” przejął zadania przewozowe od Gminy Bielawa.

W związku z licznymi uwagami pasażerów korzystających z publicznego transportu zbiorowego, dla których wprowadzone ulgi ustawowe na przejazdy wpłynęły niekorzystnie w porównaniu do przyjętych wcześniejszych rozwiązań, zarząd związku podjął decyzję o wprowadzeniu nowego katalogu ulg oraz cen biletów w komunikacji Związku Powiatowo-Gminnego „Sowiogórskie Autobusy”.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w dokumencie poniżej.

Publikujemy uchwałę dotyczącą transportu organizowanego przez

Związek Powiatowo-Gminny

SOWIOGÓRSKIE AUTOBUSY: