Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej integrują się w ramach projektu „Wielki Plan”

Dnia 2 marca 2018r. do Przedszkola przybyli zaproszeni uczniowie z klasy I i II Szkoły Podstawowej. Wspólnie z przedszkolakami obejrzeli przedstawienie pt "Cisza" w wykonaniu teatru Moralitet z Krakowa. Spektakl przedstawiony w baśniowej i atrakcyjnej dla dzieci formie zawierał elementy ekologii oraz promował zasady dobrego współżycia z przyrodą.

P1090232

Problemy ochrony środowiska, a zwłaszcza konieczność ograniczania ilości odpadów oraz ich właściwego składowania i przetwarzania i utrzymanie porządku, to kwestie, poruszane w niniejszym widowisku, które zkorelowało zadania i działania projektu ekologicznego „Wielki plan”- realizowanego w Przedszkolu, a którego współorganizatorami są Gmina Niemcza, Fundacja Nasza Ziemia i Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz – System SA. mt_gallery: