Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Seniora – Burmistrz zaprasza na Bezpłatne Badania - Z okazji Dnia Seniora Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza do skorzystania z oferty nieodpłatnych badań w piątek 20 października 2023 w godzinach 9.00 - 17.00. Na Rynku przed Niemczańskim Ośrodkiem Kultury będą prowadzone badania gęstości kości w Osteobusie. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Seniora – Burmistrz zaprasza na Bezpłatne Badania – Z okazji Dnia Seniora Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza do skorzystania z oferty nieodpłatnych badań w piątek 20 października 2023 w godzinach 9.00 – 17.00. Na Rynku przed Niemczańskim Ośrodkiem Kultury będą prowadzone badania gęstości kości w Osteobusie.

w piątek 20 października 2023 w godzinach 9.00 – 17.00.

Dodatkowo w punkcie informacyjnym będzie można uzyskać informacje na temat innych bezpłatnych badań przygotowanych przez Przychodnię SYNEXUS we Wrocławiu.

W ofercie :

• Badania osteoporozy dla pań w wieku 55 – 90 lat,
  • Oferta badań wątroby oraz wielu innych dla mężczyzn,
  • Konsultacje z przedstawicielem medycznym.

Na badania można się zapisać z wyprzedzeniem pod numerem telefonu 880 573 606 lub bezpośrednio w dniu badań.