Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzisiaj PANIE NA PIERWSZYM PLANIE!!! Dzień Kobiet w Niemczy wystartował z samego rana cdn... - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzisiaj PANIE NA PIERWSZYM PLANIE!!! Dzień Kobiet w Niemczy wystartował z samego rana cdn…

Dzień 8 marca zaczął się wyjątkowo sympatycznie dla wszystkich Pań pracujących w niemczańskim Magistracie. Panowie choć ilościowo w mniejszości pokazali, że nie stanowi to żadnego problemu. Spisali się „na medal”, były życzenia, słodkie upominki i super miła atmosfera.

Życzenia wszystkim Paniom w imieniu męskiej części Pracowników UMIG złożył Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, życząc by tak miło zaczynał się paniom każdy dzień.

A dzisiaj tj. 8 marca 2023 Burmistrz serdecznie zaprasza

wszystkie Panie z Gminy Niemcza

na koncert z okazji Dnia Kobiet

o godz. 17.00 w Niemczańskim Ośrodku Kultury.

Poniżej zdjęcia i plakat imprezy: