Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Już w najbliższą niedzielę 17 grudnia zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

To już jedenasty Jarmark Bożonarodzeniowy w Niemczy. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się na terenie placu jarmarkowego przy Baszciee Miejskiej. W tym roku także najwiękza oferta stoisk jarmarkowych. Do udziału zgłosiło się aż 28 stoisk. Bardzo bogata jet również oferta wyrobów świątecznych od dań wigilijnych i ciast po wędliny, dania na gorąco, słodkości dla najmłodszych, kartki świąteczne, zabawki, dekoracje i wiele innych. W programie Jarmarku występy naszych lokalnych artystów oraz liczne niespodzianki w tym także wizyta św. Mikołaja.

Serdecznie zapraszamy !!!

Poniżej plakat: