Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Komputery i laptopy dla dzieci są już w Niemczy. Niedługo przekazanie do domów. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Komputery i laptopy dla dzieci są już w Niemczy. Niedługo przekazanie do domów.

Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy dzisiaj tj. 8 czerwca 2022 r. dostarczono laptopy i tablety w ramach zadania pn. Komputery dla dzieci z rodzin PPGR w celu realizacji projektu grantowego Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR.

Wszystkie laptopy i komputery trafią do  dzieciaków z Gminy Niemcza. W najbliższym czasie osoby, którym przyznano laptopy w ramach projektu,  zostaną poinformowane o terminie przekazania.

Zgodnie z projektem zakupiono 18 komputerów stacjonarnych i 116 laptopów oraz oprogramowanie za kwotę 427 100,00 zł

Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.