Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Magiczny świąteczny czas w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie - Zdroju - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Magiczny świąteczny czas w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie – Zdroju

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Z tej okazji w dniu 21 grudnia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju uczniowie zaprezentowali przygotowywane od kilku tygodni jasełka bożonarodzeniowe. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza w wydarzeniu uczestniczyła Sekretarz Gminy – Karolina Bieńko.

Podczas występu uczniowie przedstawili swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Uczniowie z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania.