Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Minister Michał Dworczyk odwiedził Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Minister Michał Dworczyk odwiedził Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego

Poseł na Sejm RP, Członek Rady Ministrów Michał Dworczyk, w miniony piątek 17 lutego 2023 r. odwiedził Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego.

Podczas spotkania w niemczańskim magistracie omówione zostały najważniejsze projekty realizowane przez naszą gminę. Minister wyraził zadowolenie, z dobrej współpracy Gminy Niemcza z administracją rządową, na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców. Omówione zostały także nowe plany Burmistrza Jarosława Węgłowskiego i możliwości ich realizacji.