Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Młodzież Szkoły Podstawowej w Niemczy zakończyła rok szkolny 2022/2023 i rozpoczęła wakacje - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy  23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Naszymi gośćmi byli: sekretarz Miasta i Gminy Niemcza Karolina Bieńko,  skarbnik Marta Żłobicka-Wnuk, pełniąca obowiązki dyrektora NOK Renata Kukuła. Przybyło również wielu rodziców naszych uczniów.

Podczas apelu wręczono Nagrody Burmistrza, nagrody na wysokie wyniki w nauce, wysoką frekwencję na zajęciach oraz nagrody dla sportowców . Podziękowania za udział w imprezach gminnych złożyła też  R.Kukuła.

Nagrodę Burmistrza otrzymali:

Klasa IV – Zuzanna Janisz (średnia 5,18), Oskar Łabuda Stryjakiewicz (5,0), Michalina Rożek (5,0), Michalina Zawrzykraj (5,0),

Klasa V – Michalina Łomnicka ( 5,08), Lena Sudół (5,25),

Klasa VI – Zosia Basiów (5,5), Patrycja Drabik (5,25)

Za wysokie wyniki w nauce nagrodzeni zostali również:

Klaudia Brońska (kl.4), Julia Pelc (kl.4), Sandra Wójcik (kl.5), Patrycja Przybytkowska-Siwik (kl.5),  Lena Bilińska (kl.5), Dawid Wakulik (kl.6) , Wiktoria Gajos (kl.6).

Nagrodę za stuprocentową frekwencję otrzymali Jakub Woleniuk (kl.2a) oraz Norbert Woleniuk (kl.4)

Za osiągnięcia sportowe nagrodzono:

1.Patrycję Przybytkowską-Siwik

2.Annę Mykytiuk

3.Zuzannę Janisz

1.Dawida Wakulika

2.Michała Słobodzińskiego

3.Filipa Majewskiego

Wszystkim uczniom i uczennicom  gratulujemy sukcesów, dziękujemy za ciężką pracę oraz życzymy udanych wakacji!

poniżej zdjęcia oraz link do strony ze zdjęciami z uroczystości:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego – Szkoła Podstawowa w Niemczy (zsniemcza.pl)