Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Niemcza pięknieje. Zapraszamy na wiosenny spacer do odrestaurowanego i pięknie oświetlonego Parku Miejskiego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informujemy, że w naszym Parku Miejskim w Niemczy przy ul. Słowackiego, dzięki ostatnim pracom rewitalizacyjnym można już spacerować po eleganckich alejkach także  w porze wieczornej przy nowoczesnym oświetleniu.

W ramach prac związanych z modernizacją oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Niemcza w roku 2023  wymieniono oświetlenie w Parku Miejskim na słupy stylizowane z oprawami energooszczędnymi typu LED w ilości 12 sztuk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: