Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Nieodpłatna karma dla kotów wolno żyjących oraz woreczki dla właściciel psów gotowe do odebrania!

Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy zaprasza osoby zajmujące się dokarmianiem bezdomnych kotów na terenie naszej gminy, do odebrania karmy zakupionej przez nasz Urząd.

Ponadto zapraszamy do odbioru torebek na psie odchody. Przypominamy, że obowiązkiem właścicieli psów jest pozostawienie porządku i czystości na terenie gminy po swoich pupilach. Temu właśnie służą woreczki na psie odchody, które można pobrać nieodpłatnie.

Karmę oraz woreczki można pobrać nieodpłatnie z pomieszczenia znajdującego się na parterze Niemczańskiego Ośrodka Kultury   (obok lokalu Pod Łabędziem).

Zapraszamy w godzinach 9.00 – 14.00 kontakt telefoniczny do Niemczańskiego Ośrodka Kultury : 74 8376003