Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Oficjalnie zostali uczniami. Pasowanie w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy 2023 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dla niemczańskich pierwszoklasistów 13 października 2023 roku na długo pozostanie w pamięci. Tego dnia oficjalnie wkroczyli na uczniowską drogę. Złożyli oni uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na ucznia.

Najmłodsi świętowali to wydarzenie w obecności Burmistrza Jarosława Węgłowskiego, Skarbnik Marty Żłobickiej- Wnuk, grona pedagogicznego, rodziców i bliskich, a także kolegów i koleżanek z klas II I III. Teraz są już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy i mogą z dumą reprezentować ją w gminie i poza nią.

Po uroczystości pasowania odbyła się krótka akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której życzenia otrzymali wszyscy pracownicy naszej szkoły.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom sukcesów w nauce i radości z odkrywania świata, który stoi przed nimi otworem.