Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pełnia szczęścia czyli pierwsza wakacyjna wycieczka z Niemczańskim Ośrodkiem Kultury. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zgodnie z pomysłem dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury – Tomasza Dudleja – pierwsza wakacyjna wycieczka zorganizowana została do superatrakcyjnego Fun Parku.

Na terenie o powierzchni 7500 m2  w Polanicy – Zdroju znajduje się kompleks o nazwie FUN PARK czyli Park Zabaw, gdzie udaliśmy się w poniedziałek 8 sierpnia 2022r. I rzeczywiści było bardzo zabawowo. Od wejścia nasze dzieciaki błyskawicznie opanowały potężne dmuchańce  jak piraci czy dżungla. Była też  tyrolka, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami. Dodatkowo dzieciaki nie odpuściły pysznych gofrów, lodów i pizzy.

Pobyt został opłacony na dwie godziny tj. 30 zł od dziecka. Decyzją właściciela, ku zadowoleniu dzieciaków, cała grupa otrzymała dodatkową godzinę gratis.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciakom za wzorowe zachowanie, świetną zabawę. Dziękujemy również rodzicom, Szkole Podstawowej w Niemczy za przygotowanie autokaru, Kierowcy autobusu za czynny udział w wycieczce.

Szczególnie gorąco  dziękujemy Burmistrzowi Niemczy Jarosławowi Węgłowskiemu za przekazanie funduszy, dzięki którym wycieczki oraz liczne zajęcia  w okresie wakacji są nieodpłatne dla dzieciaków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach ceramicznych, fotograficznych,

w kolejnej wycieczce na pełen atrakcji basen w Bielawie oraz  w wakacyjnych czwartkach.

Poniżej zdjęcia z dzisiejszego wyjazdu: