Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Pierwszy wakacyjny turnus Wakacje Niemcza 2023 (10-14.07) zakończony zapraszamy na następny - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nasz pierwszy turnus zajęć wakacyjnych zakończyliśmy w piątek 14 lipca na terenie obiektu niemczańskiego Orlika.  Z tej okazji uczestniczące w zajęciach dzieciaki odwiedził Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski oraz Skarbnik Gminy Niemcza Marta Żłobicka – Wnuk i Sekretarz UMiG Niemcza Karolina Bieńko.

Po porannym treningu dla uczestników zajęć został dowieziony obiad, po czym odbyły się warsztaty gitarowe w plenerze.

Oczywiście nie mogło się obejść bez atrakcji zabawowych które przygotowali harcerze 17 DH Polana, pracownicy NOK oraz nowi członkowie zarządu Klubu Sportowego Niemczanka Niemcza. Staraniem wiceprezesa Klubu Tadeusza Domańskiego był grill, muzyka i dobra zabawa.

Kiełbaski, lody dmuchaniec i na koniec wizyta policjantów niemczańskiego Posterunku Policji.

Najważniejszym momentem było oczywiście podziękowanie i wręczenie dyplomów dla uczestników.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc ale najbardziej dziękujemy naszym dzieciakom, które przez cały tydzień solidnie uczestniczyły w zajęciach, zachowywały się nadzwyczaj dobrze, wykazały się wielkim entuzjazmem, dyscypliną  i zapałem podczas wszystkich zajęć, pracowały twórczo ucząc się i jednocześnie bawiąc.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny turnus, który rozpocznie się już w poniedziałek 17 lipca.

Oferta zajęć wakacyjnych jest ciekawa, bogata, nie ma czasu na nudy i pozwala fajnie spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Poniżej zdjęcia z zakończenia, plan zajęć na najbliższy tydzień, zgłoszenie uczestnictwa.

Dzieciakom, które nie chcą rano wstawać oferujemy możliwość korzystania z zajęć popołudniowych codziennie od godz. 13.00 (zajęcia płatne 30 zł – dwa zajęcia) . Dodatkowo w ofercie kąpielowa środa. W najbliższą środę ok. godz. 12.00 wyjazd na basen. Dokąd? O tym decydują uczestnicy zajęć poprzez głosowanie.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

PLAN ZAJĘĆ:

DOKUMENTY: