Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel. Apelujemy, aby nie czekać na ostatnią chwilę!!! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informujemy, że na obecną chwilę,

jeszcze nie wszyscy uprawnieni mieszkańcy  Gminy Niemcza,

zgłosili chęć zakupu węgla po preferencyjnej cenie

w punkcie sprzedaży.

Nie zgłosili się do tej pory wszyscy ci mieszkańcy,

którzy pobrali zaświadczenia z OPS.

Trzeba mieć na uwadze, że węgiel zamawiany jest

pod konkretne zapotrzebowanie.

Bardzo prosimy więc, aby nie czekać na ostatnią chwilę !!!

Obecnie istnieje nadal możliwość przywiezienia węgla

i sprzedaży go osobom uprawnionym.

Taka możliwość istnieje do kwietnia.

Jednak zamówienie węgla musi być złożone wcześniej,

nie w ostatnim miesiącu akcji.

Poniżej szczegółowa informacja:

Jeszcze raz przypominamy Mieszkańcom Gminy Niemcza o możliwości zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Na terenie Gminy sprzedaż węgla prowadzona jest przez firmę ROMAG z siedzibą Os. Podmiejskie 24.

Wszystkie osoby, które otrzymały dodatek węglowy uprawione są do zakupu węgla po preferencyjnej cenie 2000,00 zł brutto. Aby móc zakupić węgiel we wskazanym punkcie, należy złożyć do Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy wniosek o wydanie zaświadczenia, a z otrzymanym zaświadczeniem NIEZWŁOCZNIE udać się do punktu sprzedaży węgla w celu złożenia zamówienia.

Bardzo istotne jest złożenie przez każdego mieszkańca zamówienia i przedłożenie zaświadczenia, ponieważ na tej podstawie składane jest zapotrzebowanie do spółki węglowej.

W związku z powyższym wszystkie osoby, które otrzymały zaświadczenie z Ośrodka Pomocy Społecznej, a jeszcze zgłosiły się do punktu sprzedaży węgla proszone są aby nie czekały do ostatniej chwili, ale już dzisiaj udały się złożyć zamówienie.