Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza NIE MA PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. Ulica Piastowska zamknięta dla ruchu - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

NIE MA PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. Ulica Piastowska zamknięta dla ruchu

W związku z prowadzeniem robót budowlanych na ulicy Piastowskiej nie ma przejścia dla pieszych na odcinku od skrzyżowania z ul. Słowackiego do ul. Słowiańskiej.

Alternatywne przejścia od ul. Piastowskiej do Rynku są przez ul. Słowackiego, Podgórze oraz ul. Stromą lub ul. Gumińską i ul. Przedszkolną.

Załączamy rysunek wyłączonego z ruchu pieszego odcinka ul. Piastowskiej.

Za utrudnienia przepraszamy.

poniżej mapka

Rys. nr 1 – Czasowa organizacja ruchu- ETAP I

Informujemy, że na ulicy Piastowskiej są obecnie prowadzone bardzo zaawansowane prace budowlane, przy użyciu ciężkiego sprzętu. Zerwana już zaostała nawierzchnia chodników. Obecnie kładzione są linie elektryczne a po nich podbudowa pod chodniki. Jednocześnie firma planuje położyc podbudowę pod nawierzchnię jezdni. Warto dodać, że położona już wcześniej podbudowa pod jezdnię, spłynęła z powodu silnych ulew, pod koniec września.

Firma Roberta Jaszczykowskiego chce maksymalnie wykorzystać panujące obecnie dobre warunki pogodowe.

W związku z zaawansowaniem prac, bardzo prosimy aby nikt nie wchodził na teren budowy. Apelujemy także do rodziców aby nie pozwalali dzieciom na spacery ulicą Piastowską. Po pierwsze piesi i dzieciaki  utrudniają pracę, a po drugie narażają się na poważne zagrożenie na nierównym terenie z obecnością ciężkiego sprzętu prowadząego roboty.