Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Realizacja budowy sieci kanalizacji sanitarnej z miejscowości Kietlin do oczyszczalni miejskiej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W dniu 20 października odbyło się spotkanie koordynacyjne. Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski spotkał się z przedstawicielami Wodociągów i Kanalizacji w celu realizacji budowy sieci kanalizacji sanitarnej z miejscowości Kietlin do oczyszczalni miejskiej w Niemczy.  Kosztorysowa wartość robót to 1250000,00, przy czym Gmina Niemcza uzyskała dofinansowanie do projektu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości aż 63%.