Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rekordowa ilość dzieci na wakacyjnych warsztatach ceramicznych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Rekordowa ilość dzieci na wakacyjnych warsztatach ceramicznych

Rękodzieło jak się okazuje jest w ostatnim czasie  ulubionym zajęciem dzieciaków. Prace wykonywane z gliny pod okiem naszych lokalnych artystek Sabiny i Uli Krasnodębskich, powstawały podczas wakacyjnych warsztatów ceramicznych. Warsztaty zorganizowane przez Niemczański Ośrodek Kultury odbywały się w dniu 16 sierpnia w Baszcie Miejskiej.

Tutaj pomimo nawału obowiązków, po powrocie z inspekcji dotyczącej postępów prac w Gminie, prowadzonych przez pracowników interwencyjnych, przybył Burmistrz Jarosław Węgłowski.   Jak się przekonał Burmistrz, przekazane przez Niego fundusze na zajęcia wakacyjne, są dobrze wykorzystywane. W zajęciach brało udział aż 33 dzieci.  Koszt uczestnictwa wszystkich dzieci został opłacony z funduszy przekazanych przez Burmistrza, dzięki którym odbędą się jeszcze kolejne zajęcia.

Podczas następnych zajęć na które zapraszamy wszystkich naszych małych

artystów zostaną wykończone powstałe arcydzieła z gliny.

Zajęcia odbędą się  25 sierpnia w czwartek o godz. 12.00.

Zapraszamy do Baszty Miejskiej