Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Rozmowy o rozwoju Gminy Niemcza Burmistrza Jarosława Węgłowskiego z dyrektorem KOWR Tomaszem Krzeszowcem - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Pomimo sezonu urlopowego w naszej Gminie trwa praca nad kolejnymi projektami i inwestycjami.   W minionym tygodniu Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski spotkał się w siedzibie niemczańskiego magistratu z Dyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Tomaszem Krzeszowcem.

Rozmowy dotyczyły zabezpieczenia gruntów na potrzeby naszej Gminy pod budowę nowego Przedszkola oraz gruntów umożliwiających budowę nowego cmentarza. Ponieważ w wybranych lokalizacjach Gmina nie jest właścicielem gruntów, w trakcie rozmów uzgodniono możliwość przekazania niezbędnych działek dla Niemczy na potrzeby nowych inwestycji.