Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Świąteczne Przedszkole Zaczarowany Gród w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Świąteczne Przedszkole Zaczarowany Gród w Niemczy

Z okazji zbliżających się Świąt w dniach 20  i 21 grudnia w Przedszkolu Publicznym Zaczarowany Gród w Niemczy  odbyło się Przedstawienie Bożonarodzeniowe przygotowane przez najstarszą grupę ”Motylki” przygotowaną pod kierunkiem  Katarzyny Obajtek oraz  Moniki Bagińskiej.

Dyrektor Przedszkola Anna Fuszara z radością przywitała zaproszonych gości: Burmistrza Miasta
i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego, Skarbnik Gminy Niemcza- Martę Żłobicką- Wnuk, Pracowników Przedszkola oraz pierwszy raz zaproszonych Emerytów i Rencistów Przedszkola Publicznego Zaczarowany Gród w Niemczy.

Wszyscy byli zachwyceni przedstawieniem. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.

W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały przedstawienie.  Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięce kolędy,  dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.