Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Świąteczne życzenia i jasełkowe przedstawienia w Szkole Podstawowej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Świąteczne życzenia i jasełkowe przedstawienia w Szkole Podstawowej w Niemczy

Pierwsze jasełka w Niemczy zaprezentowała już 21 grudnia 2022 r. dla uczniów, pracowników oraz gości szkoły klasa 2a z wychowawcą Małgorzatą Kuźniar przy współudziale klas I-III oraz bibliotekarki Jadwigi Gryzło i katechetki Katarzyny Bednarz – Buszty, która była autorem scenariusza. Autorkami wybranych układów tanecznych były panie Joanna Bagińska i Joanna  Romantowska. O oprawę muzyczną zadbał absolwent niemczańskiej szkoły Kacper Buszta.

Po pięknej i wzruszającej uroczystości życzenia świąteczne i noworoczne złożyli: Dyrektor Szkoły Anna Kuźmińska oraz gość Szkoły Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski. W imieniu klas młodszych życzenia obecnym złożyła wychowawczyni klasy 2 a Małgorzata Kuźniar.

Poniżej zdjęcia z jasełek oraz życzenia świąteczne.