Home / Aktualności / Bez kategorii / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Świetlica w Goli Dzierżoniowskiej już po remoncie

Jak już informowaliśmy w związku z możliwością skierowania do Gminy Niemcza nowej grupy uchodźców z Ukrainy, Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski podjął natychmiastową decyzję o remoncie lokalu świetlicy wiejskiej w Goli Dzierżoniowskiej. Pierwsze spotkanie z wykonawcą prac odbyło się 1 kwietnia bieżącego roku. Świetlica składająca się  z kilkunastu pomieszczeń wymagała – jak widać na zdjęciach – solidnego odświeżenia. Świetlica została wyremontowana błyskawicznie i już w czerwcu została przygotowana, dzięki wsparciu mieszkańców sołectwa Gilów, do przyjęcia gości z Ukrainy. W minionym tygodniu do świetlicy dotarli pierwsi z hotelu Niemcza SPA.

Wizytujący  obiekt Burmistrz Jarosław Węgłowski, spotkał się z gośćmi z Ukrainy i sprawdzał stan pomieszczeń po remoncie. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z kwietnia oraz zdjęcia świetlicy po remoncie.

Każdy może sam przekonać się, jak zmienił się obiekt, który z pewnością dobrze będzie służył także lokalnej społeczności sołectwa Gilów i samej Goli Dzierżoniowskiej.

ŚWIETLICA PRZED REMONTEM

ŚWIETLICA PO REMONCIE