Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Szkoła Podstawowa w stolicy- trzydniowa, udana wycieczka. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szkoła Podstawowa w stolicy- trzydniowa, udana wycieczka.

Uczniowie klas: VI, VIII a i VIII b szkoły Podstawowej w Niemczy, w dniach 18-20 kwietnia uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do stolicy Polski – Warszawy. Uczniowie zwiedzali główne punkty Warszawy, takie jak: PGE Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Powstania Warszawskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie przedmieście, Stare Miasto, Stare Powązki, Punkt Widokowy Pałacu Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie… Pogoda dopisała, humory również, wycieczka była udana..

Wycieczka  dla uczniów  klas ósmych była z pewnością oddechem przed ciężką pracą. Już w dniach 23, 24 i 25 maja uczniowie będą musieli zdać sprawozdanie ze zdobytej wiedzy w szkole podczas egzaminu ósmoklasistów

.