Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wiejska zgodnie z planem. Już niebawem zakończenie prac. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wiejska zgodnie z planem. Już niebawem zakończenie prac.

W sierpniu 2021 roku informowaliśmy o rozpoczęciu inwestycji przy ulicy Wiejskiej w Niemczy. Na chwilę obecną możemy zaprezentować efekt prac końcowych.  Inwestycja pod nazwą: „Przebudowa ulicy Wiejskiej w Niemczy” dofinansowana została  z Funduszu Dróg Samorządowych. Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Ziemnych i Transportowych TOMTRANS Tomasz Mucha z Bielawy. Zgodnie z podpisaną umową położona została nowa nawierzchnia asfaltowa o długości ok. 300 m długości. Wykonane zostały także chodniki, nowe solarne lampy oświetleniowe, oczyszczono rowy. Warto dodać, że Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski zgodnie z sugestią mieszkańców zdecydował o przedłużeniu odcinka robót do ulicy Przedszkolnej. Tym samym nikt nie może już narzekać na błoto, na trasie wiodącej z centrum miasta na cmentarz. Już dzisiaj dzięki dobrej pogodzie można spotkać wielu spacerowiczów, oglądających efekty prac. Pogoda pozwoliła też  Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Niemczy, na wiosenne prace przy rabacie kwietnej w dolnej części drogi.

Dodajmy, że w najbliższym czasie planowany jest odbiór końcowy drogi o czym będziemy informowali.

Poniżej Wiejska na końcówce prac remontowych: