Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Występ Zespołu Grodzianie na Festiwalu Muzyczno- Historycznym na Grodzisku  SŁAWIAŃSKIE KĄTY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zespół Grodzianie uczestniczył w Festiwalu Muzyczno- Historycznym na Grodzisku  SŁAWIAŃSKIE KĄTY, który miał miejsce 30 września 2023 roku. Ich występ był pierwszym i otwierał przegląd zespołów. Zaprezentowali utwory takie jak: „Uśmiechnij się”, „Daj mi” czy  „Ja i Ty”.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Pawła Wybierały za zaproszenie  i możliwość wystąpienia podczas tak wyjątkowego wydarzenia.

Również dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Niemcza Jarosławowi Węgłowskiemu za dofinansowanie transportu na wydarzenie.