Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do udziału i zapisywania się na zajęcia wakacyjne w NOK - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy do udziału i zapisywania się na zajęcia wakacyjne w NOK

Zajęcia wakacyjne w Niemczańskim Ośrodku Kultury już ruszyły. Pierwszy tydzień startowy (3-7 lipca) właśnie się rozpoczął. Już w poniedziałek dzieciaki rysowały, grały w ping ponga, piłkarzyki oraz play station. Zajęcia bedą do końca tygodnia.

Poniżej publikujemy plan zajęć na II, III i IV tydzień, które nazwaliśmy turnusami.

W załączniku do pobrania i wydrukowania  regulamin z kartą zgłoszenia. Bardzo prosimy o dostarczanie dokumentów do NOK lub do Baszty Miejskiej.

REGULAMIN ZGŁOSZENIE NA WAKACJE