Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Niemczy 17 grudnia 2023 roku - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Boże Narodzenie to magiczny i długo wyczekiwany przez wielu okres w roku. Czas świątecznych przygotowań i radosnego oczekiwania umilają jarmarki bożonarodzeniowe, które stały się nieodłącznym elementem wsi, miast i miasteczek. Również takie wydarzenie będzie miało miejsce na terenie naszej gminy.

Już 17 grudnia na Placu Jarmarkowym przy Baszcie Miejskiej w Niemczy odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy oraz będzie możliwość odwiedzenia Miasteczka Świętego Mikołaja.

Zapraszamy wszystkich chętnych w tym Koła Gospodyń Wiejskich, wystawców, cukierników, wytwórców produktów regionalnych, dzieci do zgłoszenia udziału w wydarzeniu i wystawienia się na jarmarku.

Kontakt w sprawach organizacyjnych

Sabina Krasnodębska tel: 661 700 179