Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zaproszenie dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Niemcza - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zaproszenie dla przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Niemcza

Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego wraz z PKO Bankiem Polskim serdecznie zapraszają  przedsiębiorców z terenu całej Gminy Niemcza na spotkanie w nowo otwartym Dolnośląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości ICT w Bielawie w dniu 28 lutego 2024r. Spotkanie ma na celu zapoznanie przedsiębiorów z najnowszymi możliwościami pozyskania środków unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Organizatorzy spotkania zaprosili specjalistę ds środków unijnych Jerzego Dudzika, który  pomoże w prawidłowym przygotowaniu wniosku oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości. Dodatkowo ofertę zabezpieczenia finansowego przedstawi dyrektor PKO BP Mariusz Mruk.

Spotkanie odbędzie się w sali multimedialnej

Dolnośląskiego Inkubatora Przedsiębiorczości ICT w Bielawie,

przy ul. Piastowskiej 19, w dniu 28 lutego o godzinie 12:00.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu Miasta i Gminy Niemcza

do skorzystania z zaproszenia

poniżej szczegółowe informacja na plakacie: