Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Życzenia dla JANA STECA  niemczańskiego STULATKA - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Życzenia dla JANA STECA  niemczańskiego STULATKA

W minionym tygodniu 8 lutego 2023 r. stulecie urodzin obchodził mieszkaniec Niemczy Jan Stec. Z okazji, doczekania w dobrym zdrowiu tak wyjątkowych urodzin, życzenia Jubilatowi złożył osobiście Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

Jan Stec wraz z rodziną  mieszka w naszej Gminie od 1956 roku. Od najmłodszych lat związany jest z rolnictwem. Pracował w POHZ Przerzeczyn – Zdrój i do tej pory pracuje w swoim ukochanym ogrodzie, który samodzielnie przygotował na zimę i już planuje prace wiosenne.

Jego życiowa dewiza brzmi: Trzeba się ruszać, nie przejadać i nie narzekać.  Na co dzień jest pogodny, tryska dobrym humorem. Z okazji swoich urodzin żwawy 100 – latek w dżinsach, wzniósł toast wraz z Burmistrzem, rodziną i przyjaciółmi. Wyjątkowy jubileusz fetowała, cała rodzina stulatka:  trójka dzieci, siódemka wnuków i czwórka prawnuków.

Poniżej życzenia skierowane osobiście przez Burmistrza, do których się dołączamy słowami piosenki „ Sto lat to za mało, sto lat to za mało, 150 by się zdało…”

Szanowny Panie Janie,

W imieniu władz samorządowych oraz mieszkańców Gminy Niemcza z radością pragnę złożyć na Pana ręce najserdeczniejsze gratulacje z okazji przypadającej rocznicy 100-lecia urodzin.

Jest to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Oznacza jednak przede wszystkim cały wiek wypełniony codziennymi radościami i smutkami, ale też ciężką pracą, troską o dobro rodziny i otoczenia.

W tym szczególnym dniu składam Szanownemu Panu wyrazy uznania, głębokiego szacunku i podziwu. Proszę przyjąć najgorętsze życzenia wielu sił, pogody ducha, radości, spokoju, aby dalsze lata życia upływały Panu w zdrowiu, w otoczeniu bliskich oraz życzliwych ludzi, jak również w atmosferze zasłużonego wypoczynku.

Jarosław Węgłowski

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć,

za które dziękujemy Wiesławowi Włudarczykowi: