Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Ferie zimowe w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie – Zdroju

W dniach 15.01 - 19.01.2018 odbyły się dla uczniów naszej szkoły ciekawe zajęcia: gry i zabawy ruchowo - taneczne, gry i zabawy sportowo - rekreacyjne, podchody - zabawa w szukanie skarbów, zajęcia plastyczne, zajęcia w bibliotece. Dzieci wzięły też udział w wycieczce na wystawę Lego we Wrocławiu oraz w nocy w szkole podczas której odbył się turniej FIFA na Playstation, projekcja filmów, zajęcia kulinarne, głośne czytanie strasznych historii oraz ciekawe gry i zabawy.

IMG 20180119 103248

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach.

mt_gallery:

Zapraszamy na X Jubileuszowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Niemczy w niedzielę 18 grudnia 2022

ROZŚWIETLAMY CHOINKĘ 6 GRUDNIA 2022. Zapraszamy! Rozpalmy razem Magię Świąt w Niemczy

Mikołajkowy Turniej o puchar Burmistrza w Szkole Podstawowej w Niemczy Zapraszamy 3.12.2022

Pierwsze Mikołajki w Niemczy czyli świąteczny Magic Show już za nami.