Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza "Góry do góry" – Nela z grupy Motylki  Przedszkola Publicznego w Niemczy na podium. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Góry do góry” – Nela z grupy Motylki  Przedszkola Publicznego w Niemczy na podium.

Z dumą ogłaszamy, że wychowanka Przedszkola Publicznego w Niemczy. Nela Jachimowska z najstarszej grupy „Motylki”,  zdobyła II miejsce w międzygminnym konkursie optymistycznej piosenki przedszkolnej „Wiolinek”

Konkurs zorganizowany został przez  Przedszkole Publiczne Nr 2 w Pieszycach, w dniu 18 maja

Nela zaśpiewała piosenkę pt. „Góry do góry”.

Jak niektórzy pewnie wiedzą- Nela to urodzona artystka, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Świetnie śpiewa, doskonale tańczy, wymyśla własne układy.

Pani Dyrektor Marta Bagińska wręczyła Neli nagrodę, a dzieci pogratulowały jej sukcesu.

Dziękujemy mamie Neli – Pani Małgorzacie Jachimowskiej oraz Pani Kasi Obajtek za zaangażowanie w przygotowania.

Gratulujemy! Jesteśmy niezwykle dumni!