Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Informacja dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych

Urząd Miasta i Gminy w Niemczy przypomina przedsiębiorcom posiadającym zezwolenie na detaliczną sprzedaż napojów alkoholowych, że do dnia  31 stycznia należy złożyć oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku poprzednim tj. 2023.

Także do dnia 31 stycznia należy wnieść opłatę za zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych w roku bieżącym tj. 2024.

Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim, obowiązani są do złożenia do dnia 31 stycznia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku poprzednim i dokonania opłaty.