Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza KOMUNIKAT DYREKTOR SZKOŁY W NIEMCZY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

KOMUNIKAT DYREKTOR SZKOŁY W NIEMCZY

Wszyscy Rodzice i Uczniowie są proszeni o systematyczne sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym i stosowanie się do propozycji nauczycieli. 

Dyrektor szkoły, zgodnie z komunikatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 20.03.2020r. i w związku z epidemią koronawirusem, OGŁASZA ZAKAZ WSTĘPU DO SZKOŁY I NA TEREN SZKOŁY ( NA  PLAC ZABAW I BOISKO SZKOLNE) dla wszystkich uczniów, rodziców i osób nie będących pracownikami szkoły. Zakaz obowiązuje  do odwołania . Złamanie zakazu będzie skutkowało sankcjami prawnymi. Anna Kuźmińska dyrektor szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Niemczy informuje, że od 25 marca 2020 r. obowiązuje nauczanie zdalne podlegające ocenie. Wszyscy Rodzice i Uczniowie są proszeni o systematyczne sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym i stosowanie się do propozycji nauczycieli.
Ewentualne problemy z kontaktowaniem się, brak internetu czy sprzętu komputerowego, mobilnego prosimy zgłaszać wychowawcom lub dyrekcji szkoły.
Prosimy też o sprawdzanie wiadomości umieszczanych  na stronie szkoły zsniemcza.pl