Home / Aktualności / Wideo i Galerie zdjęć

Autor:Publikacja: Redakcja

Młodzież dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niemczy

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Niemczy mieli w ubiegłym tygodniu powody do zadowolenia i dobrej zabawy. 14 czerwca w niemczańskim DPS-ie miała miejsce impreza z gościnnym udziałem młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Uczniowie w kilkudziesięciominutowym występie przedstawili skecze i scenki humorystyczne, które wprawiły w świetny nastrój zgromadzonych obserwatorów.

DSC 0323

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Burmistrz Niemczy Grzegorz Kosowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Monika Szymańska-Śledź, Starosta dzierżoniowski Janusz Guzdek oraz Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła. Po występach młodzieży pracownice DPSu zaprosiły do gry w Koło Fortuny, a oprawę muzyczną zaprezentowały zespoły Grodzianie oraz Dzierżoniowskie Wrzosy.