Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Nagroda Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dla Pani Anny Kuźmińskiej - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy i Pani Marty Bagińskiej - Dyrektor Przedszkola Publicznego Zaczarowany Gród w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Nagroda Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dla Pani Anny Kuźmińskiej – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy i Pani Marty Bagińskiej – Dyrektor Przedszkola Publicznego Zaczarowany Gród w Niemczy

W imieniu społeczności lokalnej Gminy Niemcza składamy Pani Annie Kuźmińskiej Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy i Pani Marcie Bagińskiej Dyrektorowi Przedszkola Publicznego Zaczarowany Gród w Niemczy serdeczne gratulacje z okazji przyznania Nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu za całokształt działalności na rzecz młodego pokolenia.
Szanowne Panie Dyrektor
Wiemy, z jak dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy łączy się pełnienie obowiązków dyrektora placówki oświatowej, ale znamy też Wasze zaangażowanie oraz skuteczność w tym działaniu, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać, przy realizacji różnych przedsięwzięć. Dlatego życzymy wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia wszystkich marzeń.