Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ostatni występ najstarszych przedszkolaków - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ostatni występ najstarszych przedszkolaków

Ależ to była zabawa! 21 czerwca w Niemczańskim Ośrodku Kultury rodzice oraz zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Grzegorz Kosowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Niemczy Monika Szymańska-Śledź, inspektor ds. oświaty Marzena Krzyśko, Dyrektor Przedszkola Publicznego Marta Bagińska oraz Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła mieli okazję zobaczyć niesamowite pożegnanie najstarszych przedszkolaków w ich osobostym wykonaniu.

DSC 0290

Na początku dzieci odtańczyły tradycyjnego poloneza, nastepnie zachwyciły gości wierszykami i piosenkami, w których ciepło żegnały się z czasami przedszkolnymi. Dyrektor przedszkola podziękowała wszystkim rodzicom i osobom zaangażowanym w życie przedszkola za pomoc i ofiarność, a także poświęcony czas, a Burmistrz Niemczy wręczył słodkie upominki przyszłym uczniom. Na koniec młodsza grupa wręczyła starszakom własnoręcznie przygotowane laurki, dzięki którym będa one wspominać czasy, kiedy świetnie bawiły się w przedszkolu.