Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych

ngo

W dniu 30 czerwca bieżącego roku czynny będzie punkt konsultacyjny dla organizacji pozarządowych w ramach umowy partnerskiej, dotyczącej współpracy pomiędzy Powiatem Dzierżoniowskim, a gminami powiatu dzierżoniowskiego.  Miejsce spotkania to  siedziba Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie przy ulicy Świdnickiej 38. Intersanci będą przyjmowani w godzinach od 14.00 do godz. 18.00.
W celu umówienia się na osobistą wizytę należy skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 74 832 52 29.