Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ulica Bolesława Chrobrego w Niemczy otwarta - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ulica Bolesława Chrobrego w Niemczy otwarta

W piątek przed Dniami Niemczy 08.09.2023 r. dokonano końcowego odbioru robót zadania „Przebudowa drogi nr 117403D – ul. B. Chrobrego od Rynku do skrzyżowania z ul. Strzelińską w Niemczy” dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Przedmiot zadania obejmował roboty budowlane polegające na przebudowie ok. 114,62 mb drogi gminnej wraz z elementami infrastruktury drogowej (oświetlenie, odprowadzenie wód opadowych, oznakowanie), odtworzenie terenów zielonych oraz roboty towarzyszące.

Wartość zadania wynosi: 779 563,95 zł z czego dofi

nansowanie pozyskane przez Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Pana Jarosława Węgłowskiego z RFRD wynosi: 623 651,16 zł (80%).