Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Warsztaty Wielkanocne w Towarzystwie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Warsztaty Wielkanocne w Towarzystwie

Towarzystwo Miłośników Niemczy we wtorek 27 marca gościło w swojej siedzibie ponad dwudziestkę dzieci z mamami i babciami. Wszyscy uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych zainicjowanych przez członkinię Towarzystwa Mariolę Słobodzińską–Kielar. Warsztaty poprzedził udział Towarzystwa w Niemczańskim Jarmarku Wielkanocnym.

czolowka

Ze sprzedaży wspaniałych wypieków członkiń TMNiZN udało się zakupić artykuły dekoracyjne na potrzeby przeprowadzenia zajęć z dziećmi. Wszystkim uczestnikom inicjatorka warsztatów przygotowała gorącą czekoladę a piękne pisanki, zajączki i inne ozdoby trafiły do domów naszych młodych artystów oraz ozdobiły witrynę siedziby Towarzystwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom w prace społeczne na rzecz przeprowadzenia warsztatów oraz przygotowania wypieków na Jarmark Wielkanocny. W imieniu Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej wszystkim Czytelnikom strony życzymy Wesołych, pogodnych i pełnych nadziei Świąt Wielkiej Nocy. mt_gallery: